Coaching Świadomości
Dokonać zmiany w swoim życiu; Przełamać indywidualne blokady i ograniczające przekonania Przywrócić pewność siebie; Przywrócić poczucie własnej wartości; Zarządzać czasem i przywrócić równowagę życiową. Jeżeli znasz z autopsji powyższe przekonania to zapraszam do Coachingu Świadomości, gdzie pokonamy Twojego wewnętrznego krytyka. Jeśli potrzebujesz fachowej modernizacji talentów, chcesz lepiej poznać swoje idealnie dopasowane miejsce pracy, przyjrzeć się im w działaniu, ukierunkować je na cele zawodowe to zapraszam do zakładki kontakt!
TALENTY NIEUŚWIADOMIONE Kluczem do sukcesów i szczęścia jest wykorzystywanie własnych silnych stron, a nie korygowanie wad. Martin Seligman – profesor psychologii Aby w pełni móc korzystać ze swojego potencjału i talentów warto mieć świadomość tych zasobów. Jednym zdaniem: warto wiedzieć do czego zostałeś stworzony. Czy chcesz dokonać zmiany w swoim życiu zawodowym Kryzys kariery jest Ci znany? Znasz ból utraty pracy, bezrobocia, długotrwałego poszukiwania pracy? Doświadczyłeś/aś świadomej przerwy w aktywności zawodowej? Nie wierzysz już w siebie? Nie wiesz jak wyjść z tego kryzysu? Kryzys kariery to czas kiedy przestajemy być pewni – co chcemy robić, w jakiej branży pracować, w czym jesteśmy najlepsi? To zawodowe zwątpienie jeszcze pogłębia bezrobocie i konieczność długotrwałego poszukiwania pracy. Kryzys ten, jednak oprócz ogromnego stresu i zwątpienia, daje szanse naprawy sytuacji zawodowej. Daje możliwość spojrzenia na nowo na swoje życie zawodowe. Jest to czas na szukanie nowych możliwości i zajrzenia w głąb siebie, aby odnaleźć nowe pasje. Aby skutecznie pokonać kryzys i z nową siłą wejść na rynek pracy trzeba zrobić następujące kroki: Dokonać autodiagnozy Zrobić przegląd możliwości, talentów, oraz mocnych stron. Poznać zasady budowania swojej marki (BRANDING). Twoja marka to rodzaj świadectwa, znak Twojej Jakości i wyraz Twojej niepowtarzalności. Nie można Cię podrobić. Jesteś jedyna/ jedyny w swoim rodzaju. Można duplikować Twoje narzędzia, ale Twoja unikatowość jest nie do skopiowania. Zbudować plan rozwoju zawodowego. 

 Jest jeszcze jeden komponent, bez którego nie można rozwinąć swoich talentów to: Praca z przekonaniami. Dopóki nie uczynisz nieświadomego - świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem. C.G.Jung Spełnienie zawodowe można osiągnąć pod warunkiem, że nasze przekonania nas wspierają. Największy problem z przekonaniami polega na tym, że są one w większości nieuświadomione. Mogą nam zatem dodawać skrzydła, bądź dodawać balast, który zagradza nam drogę do sukcesu. Niektóre ograniczające przekonania, które stanowią blokadę wykorzystania w pełni naszego potencjału to: W pracy prześladuje mnie pech; Każda praca kończy się zwolnieniem; W CV mam za duże przerwy w zatrudnieniu; W moim wieku nigdzie nie znajdę pracy; Jeżeli wypadnę z rynku, to nie mam już powrotu; Jestem pesymistą/pesymistką; Coś jest ze mną nie tak, wciąż nie potrafię znaleźć pracy; Całe życie jestem niezdecydowany; Nie daje sobie w życiu rady; Jestem beznadziejny, nie potrafię się zaprezentować; Nie posiadam odpowiednich kwalifikacji; Jestem słaby; Ukończyłam nieprzydatne studia; Wiem, że średni czas poszukiwania pracy to prawie rok; Nie mam motywacji, nic mnie nie może motywuje. To tylko niektóre przekonania- zawalidrogi, które powodują, że jedziesz przez życie „autem na zaciągniętym ręcznym”. Jeżeli chcesz:
O nas
Talenty
Szkolenia
HR
Misja Doświadczenie
Doradztwo Personalne
biuro@artevolution.pl
© 2016 art evolution. All Rights Reserved Projekt realizowany jest w ramach Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych.