Mocny Start
Poznać swój unikalny wzór oraz odkryć swoje indywidualne talenty, mocne i słabe strony; Znaleźć prawdziwą pasję; Zbudować wizję pracy marzeń; Odkryć swoją misji zawodową i wyznaczyć cele zawodowe; Zaplanować karierę zawodową i skutecznie wejść na rynek pracy; Poznać tajniki świadomego kreowania własnego wizerunku. Jeśli potrzebujesz fachowej diagnozy i analizy swoich talentów, chcesz lepiej poznać swoje talenty, przyjrzeć się im w działaniu, ukierunkować je na cele zawodowe to zapraszam do zakładki kontakt!
DIAGNOZOWANIE TALENTÓW Jesteś na początku kariery zawodowej? Nie wiesz, jak skutecznie wejść na rynek pracy? Nie wiesz, co Cię wyróżnia na tle innych? A może myślisz, że nie masz żadnych talentów i w niczym nie jesteś wyjątkowy? Czy znasz swoje mocne strony? Jesteś uczniem? Studentem? Absolwentem? Szukasz pracy? Myślisz o zmianie pracy? Diagnozowanie talentów - „Mocny Start” to tworzenie zaawansowanego planu budowy ścieżki zawodowej. Dzięki niej, będziesz mógł bez problemu wybrać rodzaj szkoły, studiów lub kierunku doskonalenia zawodowego. Jeśli stajesz przed wyborem kierunku studiów lub czujesz, że źle wybrałeś ścieżkę edukacyjną. Jeśli tuż po skończeniu studiów nie możesz znaleźć pracy – polecam konsultacje tworzenie zaawansowanego planu budowy ścieżki zawodowej - „Mocny Start”. Jeżeli nie wiesz jak zaplanować swoją ścieżkę zawodową i myślisz, że nie masz żadnego talentu, to trafiłeś do idealnego miejsca. Przekonasz się, że jesteś studnią pełną wartościowych talentów! Talent to Twój naturalny sposób reagowania na określonego rodzaju informacje, sytuacje i ludzi, który decyduje o motywacji, komunikacji i zachowaniu każdego człowieka. Talent to każdy powtarzający się wzorzec myślenia, odczuwania lub zachowania, który może znaleźć praktyczne zastosowanie. Wzorce tworzą się w mózgu dzięki komórkom nerwowym zwanych neuronami, które łączą się ze sobą za pomocą połączeń neuronalnych zwanych synapsami. Tak właśnie zostaje utkany indywidualny synaptyczny wzór każdego z nas. Od dziecka nasz układ nerwowy rejestruje wszystkie możliwe bodźce ze środowiska i to one właśnie odwzorowują się w układzie nerwowym w postaci połączeń synaptycznych. Przez lata połączenia które powstały, umacniają się. I tak właśnie powstajesz Ty – unikalna, utalentowana, jedyna w swoim rodzaju jednostka, obdarzona zdolnością reagowania na świat w swój niepowtarzalny sposób. Jeżeli chcesz:
O nas
Talenty
Szkolenia
HR
Misja Doświadczenie
Doradztwo Personalne
biuro@artevolution.pl
© 2016 art evolution. All Rights Reserved Projekt realizowany jest w ramach Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych.